مقالات

قیمت بلیط هواپیما کرمان

سفر به کرمان

شهر کارمانیا یا همان کرمان امروزی جزو پنج شهر تاریخی ایران با مساحت ۱۳۰۰۰ هکتار است که در جنوب شرقی کشور قرار گرفته است . وسعت زیاد و پستی بلندی های فراوان کرمان باعث شده تا جای جای آن از آب و هوای مختلفی برخوردار باشد به طوری که بخش جنوبی آن دارای آب و هوای گرم و مرطوب و بخش شمالی و مرکزی آن گرم و خشک می باشد و روزهای بسیار گرم و شب های سرد و سوزناکی دارد . اهمیت تاریخی و تجاری این کلانشهر باعث شده تا افراد زیادی به عنوان گردشگر و حتی با اهداف کاری و تجاری به این شهر سفر کنند .

قیمت بلیط هواپیما کرمان

قیمت بلیط هواپیما کرمان

فرودگاه کرمان

فرودگاه آیت الله رفسنجانی کرمان از سال ۱۳۴۹ شروع به فعالیت کرد و یکی از فرودگاه های مهم کشور محسوب می شود که پرواز های داخلی و خارجی زیادی را پوشش می دهد . این فرودگاه در داخل شهر کرمان قرار گرفته و دسترسی به آن به سادگی با تاکسی میسر است . پروازهایی که به مقصد این فرودگاه از سوی شهرهای مختلف انجام می گیرد عبارت است از: تهران، مشهد، بندرعباس، اصفهان، زاهدان، شیراز، مشهد ، اهواز و کیش و نجف .

 

بلیط هواپیما کرمان

قیمت بلیط هواپیما کرمان ثابت نیست و تحت تاثیر عوامل مختلف تغییر میکند . یکی از این عوامل تاثیر گذار زمان خرید بلیط است . فصل پاییز و زمستان و روزهای کاری به دلیل استقبال کمتر از این شهر قیمت بلیط هواپیما کاهش می یابد و شما شانس بیشتری برای خرید بلیط ارزان تر خواهید داشت در مقابل در ایام تعطیل و اواخر هفته قیمت بلیط هواپیما کرمان افزایش پیدا می کند. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که فصل پاییز و زمستان را برای سفر به این شهر انتخاب کنید تا هم بلیط ارزانتری بخرید هم از شلوغی و ترافیک گردشگر در شهر به دور باشید .

 

اجاره سوئیت در کرمان

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوئیت در کرمان
اجاره سوئیت در کرمان